Kalite Politikamız

 • MİSYONUMUZ

  Günümüzde çeşitlenen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, uzman kadrosuyla teknolojik gelişmelere ve değişimlere uyum sağlayarak müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını en üst seviyede tutmayı temel felsefe edinmiştir.

 • VİZYON

  Bugün gelişmiş bir ülke olabilmenin tek yolu küresel olarak rekabet edebilir bir imalat sanayiine sahip olmaktır. Bütün imalat sanayii içinde de Makina İmalat Sanayii, tüm gelişmiş ülkelerde büyük önem verilen ve öncelikli sektör olarak tanımlanan, özel önem taşıyan bir sanayi dalıdır. Bu dalda hizmet veren firmamızın da üzerine düşen; verimlilik, bilgi birikimi, deneyim ve ileri teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratarak ve güçlü bir kuruluş olarak, ulusal ve uluslararası pazarda en iyi hizmeti vermektir.

 • Kalite Kontrol Tekniklerimiz

 1. Radyografik Muayene: Firmamız uluslararası standartlara uygun birçok sektörde radyografik muayene hizmeti verme imkanına sahiptir.
 2. Manyetik Parçacık Muayenesi: Malzemelerin manyetikleşebilme özelliğini kullanan bu yöntem, özellikle çelik yapı kaynakların, büyük döküm parçaların, karmaşık geometrik parçaların yüzey muayenesinde ön plana çıkmaktadır. Şantiye çalışmalarında hafif ve basit yapılı el magnetleri kullanılarak oldukça hızlı muayeneler gerçekleştirilebilmektedir.
 3. Ultrasonik Muayene: Radyografi muayeneyle beraber kullanılan, hızlı sonuç vermesi ve teknolojik avantajları nedeniyle pek çok sektörde tercih edilmektedir.
 4. Sıvı Penentrant Muayene: (Girici Boy) muayene basitliği, güncelliği, minimum ekipman gerekliliği ve neredeyse her türlü muayeneye uygulanabilirliğiyle tahribatsız muayeneler arasında ön plana çıkmaktadır.